13 ноември 2013 г.

Списък на отличените участници в Националния конкурс-надпяване, посветен на 80-годишнината от рождението на проф. Кирил Стефанов

Първа възрастова група
I място
Мартин Златарски /Център по изкуствата, Благоевград, преподавател Веселинка Боянова/
Ивона Георгиева /144 СОУ „Народни будители“, София, преподавател Стоименка Недялкова/
Лидия Драготинова /Център по изкуствата, Благоевград, преподавател Надежда Стоицова/                                                          
Илияна Янчева /Център по изкуствата, Благоевград, преподавател Надежда Стоицова/

II място
Диана Чаушева /НМУ „Л. Пипков“, София, преподавател Величка Чаушева/
Ивет Николова /Школа по народно пеене при НЧ „Миньор-2006“, Бобов дол, преподаватели Димана и Боян Боянови/
Женя Арабаджиева /НУМТИ „Добрин Петков“, Пловдив, преподавател Светла Станилова/

III място
Виктория Добрева /Школа по народно пеене при НЧ „Миньор-2006“, Бобов дол, преподаватели Димана и Боян Боянови/
Борислав Тонев /НУМТИ „Добрин Петков“, Пловдив, преподавател Румана Филкова/
Иван Стоянов /Център по изкуствата, Благоевград, преподавател Веселинка Боянова/

Поощрителна грамота
Жулиена Паскалева /НУМТИ „Добрин Петков“, Пловдив, преподавател Светла Станилова/
Атанаска Тонева /НУМТИ „Добрин Петков, Пловдив, преподавател Румяна Филкова/
Ива Котева /144 СОУ „Народни будители“, София, преподавател Бинка Добрева/
Надежда Терзиева /НУМТИ „Добрин Петков“, Пловдив, преподавател Румяна Филкова/
Петър-Леон Божилов /144 СОУ „Народни будители“, София, преподавател Бинка Добрева/
Елизабета Макулева /НМУ „Л. Пипков“, София, преподавател Галя Грозданова-Радева/

Втора възрастова група
I място
Яница Боянова /Школа по народно пеене при НЧ „Миньор-2006“, Бобов дол, преподаватели Димана и Боян Боянови/
Нели Йотова /НУФИ, Широка Лъка, преподавател Соня Балабанова/

II място
Лина Мачева /НУИ „Панайот Пипков“, Плевен, преподавател Елка Недялкова/
Снежана Карамфилкова /НХГ Св. св. Кирил и Методий“, Благоевград, преподавател Магдалена Николова/
Таня Трушанова /НУФИ, Широка Лъка, преподавател Цветелина Бутракова/

III място
Димана Мирчева /НМУ „Л. Пипков“, София, преподавател Светла Цветкова/
Благовеста Благоева /НУФИ, Широка Лъка, преподавател Цветелина Бутракова/
Павлета Димитрова /НХГ „Св. св. Кирил и Методий“, Благоевград, преподавател Мариана Ангелова/                                                                                     
Анелия Трендафилова /Център по изкуствата, Благоевград, преподавател Веселинка Боянова/

Поощрителна грамота
Зайде Юмерова /НУФИ, Широка Лъка, преподавател Мария Урилска/
Теодора Иванова /НМУ „Л. Пипков“, София, преподавател Галя Грозданова-Радева/
Мила Иванова /НУИ „Панайот Пипков“, Плевен, преподавател Елка Недялкова/
Мария Петкова /НУИ „Панайот Пипков“, Плевен, преподавател Елка Недялкова/
Ивана Спасова /НХГ „Св. св. Кирил и Методий“, Благоевград, преподавател Мая Чакова/
Марио Тодорски /НХГ „Св. св. Кирил и Методий“, Благоевград, преподавател Мая Чакова/
Соня Ковачка /НХГ „Св. св. Кирил и Методий“, Благоевград, преподавател Мариана Ангелова/

Трета възрастова група
I място
Дияна Димитрова /АМТИИ, Пловдив, преподавател Светла Станилова/
Славчо Петрунов /Школа по народно пеене при НЧ „Миньор-2006“, Бобов дол, преподаватели Димана и Боян Боянови/

II място         
Кинче Вълчева /ЮЗУ „Неофит Рилски“, Благоевград, преподавател Мариана Манолева/
Емилия Трайкова /АМТИИ, Пловдив, преподавател Румяна Филкова/

III място
Димитрина Тагарева /Център по изкуствата, Благоевград, студентка в ЮЗУ „Неофит Рилски“, преподавател Веселинка Боянова/
Петя Шапкова /ЮЗУ „Неофит Рилски“, Благоевград, преподавател Мариана Манолева/

Поощрителна грамота
Павлина Христова /Шуменски университет „Епископ Константин Преславски“, преподавател Сашка Ченкова/
Елена Илиева /ЮЗУ „Неофит Рилски“, Благоевград, преподавател Бинка Добрева/
Милена Драганова /ЮЗУ „Неофит Рилски“, Благоевград, преподавател Мариана Манолева/

Вокални ансамбли
Специална награда
Академичен народен хор при АМТИИ, Пловдив, ръководител Костадин Бураджиев

I място
Вокална камерна група НУФИ Широка Лъка, ръководител Ганчо Гавазов
Вокален октет при НУФИ „Ф. Кутев“, Котел, ръководител Димитринка Динева
Школа по народно пеене, Бобов дол, ръководители Димана и Боян Боянови
ФГ трио, Център по изкуствата, Благоевград, ръководител Надежда Стоицова

III място
Камерна вокална група СОУ „Любен Каравелов“, Пловдив, ръководител Христина Лесова
Вокално трио „Мегдана“, Благоевград, ръководител Владислав Джибаров

Грамота за високи постижения на преподаватели, подготвили участници в конкурса:
Бинка Добрева, Величка Чаушева, Веселинка Боянова, Галя Грозданова-Радева, Димана и Боян Боянови, Евелина Станчева, Елка Недялкова, Магдалена Николова, Мариана Ангелова, Мариана Манолева, Мария Урилска, Мая Чакова, Надежда Стоицова, Румяна Филкова, Сашка Ченкова, Светла Станилова, Светла Цветкова, Соня Балабанова, Стоименка Недялкова, Стойчо Каранлъков, Цветелина Бутракова 

Няма коментари: